Spodnie dziecięce na wiosnę

Wydaje się, że w ostatnich dniach wiosna zagościła już na dobre i chłodniejsze, zimne dni nie powinny już powrócić. Wyższe temperatury oznaczają wymianę garderoby nie tylko u wszystkich trendsetterek, ale i u dzieci.

Na wiosnę warto zaopatrzyć dzieci w lżejsze wersje spodni. Sklepy kuszą nowymi, kolorowymi kolekcjami, ale co najlepiej wybrać by zarówno dopasować się do trendów i zapewnić dziecku wygodę?

spodnie dziecięcePrzede wszystkim dobre spodnie dziecięce powinny być przewiewne i wykonane z dobrej jakości materiału. Sprawdzi się przede wszystkim bawełna. W celu spełnienia wymagań małych klientów spodnie muszą być jak najbardziej wygodne, aby umożliwić całkowitą swobodę ruchu. Nie powinny również uwierać w pasie, ani być zbyt obcisłe. Świetnym wyborem będą przede wszystkim legginsy, spodnie dresowe oraz jeansy zawierające w składzie materiału stretch.

Jeżeli chodzi o kolory to w tym sezonie zdecydowanie królują pastele. Szczególnie dla dziewczynek można wybrać kolory takie jak liliowy, jasny niebieski i różowy, czyli tak zwany baby pink i baby blue.

Dla chłopców, tak jak w poprzednim sezonie najlepsze będą odcienie szarości, beżu i brązu.

Najpopularniejsze fasony, to wspomniane już wcześniej legginsy i luźne spodnie dresowe. Sklepy proponują także jeansy w nietypowych, pastelowych i białych barwach. Można też znaleźć ciekawe spodnie z kieszeniami – bojówki w kolorze moro. Dla dziewczynek sprawdzi się również moro w wersji różowej.